Základní umělecká škola Starý Plzenec

Týdenní rozvrh učitelů

Klavír:

2019/2020
I. pololetí
pondělí úterý středa čtvrtek pátek
I. Dudková     13.30 - 16.45
Plzenec/14
13.30 - 18.15
Plzenec/14
13.30 - 18.15
Plzenec/4
F. Gregoriades  
15.15 - 17.30
Plzenec/5
 
12.45 - 17.15
Plzenec/5
 
13.15 - 19.30
Plzenec/5
 
13.15 - 17.45
Plzenec/5
 
13.00 - 17.30
Plzenec/5
K. Kantoříková     14.30 - 18.30
Plzenec/6
  13.35 - 16.50
Nez./2
L. Kočandrlová 13.15 - 18.00
Plzenec/9
13.15 - 17.40
Plzenec/9
14.30 - 16.45
Plzenec/9
13.35 - 18.00
Plzenec/9
13.15 - 16.30
Plzenec/9
A. Schröpferová 13.00 - 16.20
Sp. Poř./1
12.45 - 17.40
Nez./Sp.Poř.
12.15 - 17.50
Sp. Poř./1
12.45 - 17.35
Nez./Sp.Poř.
12.15 - 16.25
Sp. Poř/1
P. Vícha
(korepetice + HN)
13.10 - 19.15
Plzenec/10
14.00 - 19.10
Plzenec/10
     
 

Smyčcové nástroje:

2019/2020
I. pololetí
pondělí úterý středa čtvrtek pátek
M. Esterle (housle) 13.00 - 17.30
Plzenec/3
13.00 - 17.30
Plzenec/3
13.30 - 17.45
Plzenec/3
13.30 - 18.00
Plzenec/3
13.45 - 17.45
Plzenec/3,14
V. Kubáčová (housle + HN) 12.45 - 17.45
Plzenec/5,10,14
13.00 - 17.45
Nez./3
     
K. Palátová (housle + Úslaváček) 12.00 - 15.00
15.15 - 18.45

Plzenec/6,14
 
13.15 - 15.30

Plzenec/6
11.00 - 13.00
14.00 - 15.30

Plzenec/6
 
16.00 - 16.45

Plzenec/6
 
14.00 - 17.15

Plzenec/6
Z. Pavlíková (violoncello) 15.30 - 17.15
Plzenec/7
       
V. Šatra (kontrabas)         14.10 - 15.45
Plzenec/14
 

Akordeon, EKN:

2019/2020
I. pololetí
pondělí úterý středa čtvrtek pátek
H. Medunová         12.25 - 18.00
Plzenec/8
R. Škala 7.15 - 8.00
15.00 - 17.15

Sp. Poř.
 
13.45 - 17.00

Plzenec/8
 
12.40 - 17.50

Sp.Poř./Plz./8
7.15 - 8.00
13.00 - 17.00

Sp.Poř./Plz./8
7.15 - 8.00
12.40 - 15.00

Sp. Poříčí
 

Kytara:

2019/2020
I. pololetí
pondělí úterý středa čtvrtek pátek
J. Loudová 12.15 - 17.45
Plzenec/8
12.45 - 19.00
Plzenec/4
  13.45 - 18.45
Plzenec/4
 
M. Skala
(+ elektrická kytara)
  12.30 - 16.45
Nez./1
12.45 - 20.00
Plzenec/4
12.45 - 18.00
18.30 - 20.00

Sp.Poř.,Plz./5
 
 

Dechové nástroje:

2019/2020
I. pololetí
pondělí úterý středa čtvrtek pátek
F. Bayer (zobcová flétna a žestě) 13.00 - 18.45
Plzenec/11
  14.30 - 17.40
Plzenec/10
11.40 - 17.30
Nez.
14.30 - 18.35
Plzenec/11
Z. Kubík (klarinet, saxofon + HN) 14.30 - 19.30
Plzenec/4
15.30 - 18.00
Plzenec/6
14.45 - 17.00
Plzenec/5
   
K. Palát (zobcová flétna a žestě)   14.O0 - 15.30
Nez.
13.45 - 16.55
Nez.
   
H. Pumrová (zobcová, příčná flétna + PHV, HN) 11.30 - 18.35
Nez.
16.15 - 18.35
Plzenec/7
11.40 - 15.50
Nez.
11.40 - 16.40
Nez.
11.40 - 16.00
Nez.
A. Šeflová (zobcová flétna)   13.00 - 16.05
Plzenec/7
  13.10 - 17.05
Plzenec/7
13.05 - 18.00
Plzenec/7
A. Ženíšková (zobcová, příčná flétna) 12.15 - 17.15
Sp. Poř.
  14.00 - 19.45
Plzenec/7
13.15 - 18.05
Plzenec/10
13.15 - 17.20
Plzenec/10
 

Zpěv:

2019/2020
I. pololetí
pondělí úterý středa čtvrtek pátek
M. Borovský 12.30 - 18.00
Nez.
       
M. Nocarová     12.00 - 19.35
Sp. Poř.
   
P. Vlachová
(+ pěvecký sbor)
13.30 - 19.05
Plzenec/6,14
13.15 - 18.00
Plzenec/11
14.15 - 17.30
Plzenec/11
13.45 - 18.35
Plzenec/11
 
 

Výtvarný obor:

2019/2020
I. pololetí
pondělí úterý středa čtvrtek pátek
J. Frolíková 14.00 - 18.00
Plzenec/12,13
  14.45 - 21.15
Plzenec/12,13
14.00 - 19.00
Plzenec/12,13
14.00 - 18.45
Plzenec/12,13
E. Švecová   14.00 - 18.45
Plzenec/12,13
14.00 - 16.15
Sp. Poř.
13.00 - 16.55
Sp. Poř.
 
 

Literárně-dramatický obor:

2019/2020
I. pololetí
pondělí úterý středa čtvrtek pátek
M. Monsportová   14.00 - 17.55
Plzenec/14
     
 

Počet přístupů: 216157

© 2007- 2019 ZUŠ Starý Plzenec & FoXprofi.com